Historie aliance

77. věk

Nový věk nám začal, a před námi leží velká výzva - býti přinejmenším stejně dobří, jako ve věku minulém. K tomu nám pomáhej produkce mechů. Amen.

76. věk

Ano, náš zatím nejúspěšnější věk. Čím je pro Brity vláda královny Viktorie, čím jsou pro Francouze Napolepnské války, čím je pro Španěly conquista mezoameriky, čím byl pro Němce počátek obou světových válek, než se jim to vymklo, a čím byl pro Rusy konec té druhé - tím je pro nás krásné 10. místo v žebříčku aliancí! Gratulujeme si tedy a věřme si v tom, že desátým místem pro nás vrchol žebříčku nekončí. Jedeme dál.

Za pomoc s umístěním děkujeme i nešťastnému přeběhlíkovi zvanému Hrubej, který nám pomohl s prestiží odměnou za nabídnutý azyl. A též děkujeme naší ministrini zahraničí, která urovnala spory s aliancí =UCHN= takovým krásným způsobem, že jsme nakonec uzavřeli pakt.

75. věk

Mezi 57. a 75. věkem proběhla drobounká přestávka v činnosti, běžným lidským okem v podstatě nepostřehnutelná. Přesto však si toho někteří členové naší aliance všimli, takoví jsou dobří, a rozhodli se, že je potřeba s tím něco udělat.

A jak si řekli, tak udělali, a ve věku pětasedmdesátém Bitr a JirkaBitr opět naskočili do hry, aby se trochu pocvičili, a aby to v dalším věku mohli rozjet ve velkém stylu. Což se, skromnost stranou, povedlo.

57. věk

Na začátku věku nám milé překvapení přichystal neznámý udavač, když druhá Bitrova země, známá jako Posel Pořádného Průseru, vyfasovala název Chuligán 749 :) Od teď je náš předseda chuligán, což mu strašně závidíme :) Problém s názvem země se naštěstí vyřešil a předseda i my si teď zvykáme na Posla Pořádné Pohromy.

S tímto chuligánem v čele jsme pak i přes odchod jednoho našeho dvouzemního kolegy skončili v TOP 100. Gratulujeme si :)

56. věk

V průběhu prvního mezivěku s námi hrál nováček gunguy. Bohužel pro něj neprošel našim přijímacím řízením, a to zdaleka nejen pro odlišný styl hraní.

Druhý mezivěk s námi odehrál další nováček stix8062. Na rozdíl od předchozího nováčka si vedl úspešně - spolupracoval a neodmlouval, dokonce se ocitl na úplně nejvrchnějších příčkách v žebříčku zemí :) A tak se i on stal součástí aliance PPP.

Aby v naší alianci nebylo příliš málo zemí, a protože nadšení některých nováčků hrou překročilo určitou kritickou hranici, llena a JirkaBitr si také pořídili další zemičku. Na základě těchto skutečností vznikl vpravdě geniální plán, že se pokusíme umístit se v TOP 40. Plán bohužel nevyšel, skončili jsme jen v TOP 56, ale i tak lze 56. věk považovat ze úspěšně odehraný.

55. věk

Naše aliance PPP byla založena. Zakládajícími členy byli zkušení matadoři Bitr, Bitter, a dále prakticky nováčci llena, JirkaBitr a Vjec.

Prehistorie :)

Aliance PPP sice ještě neexistovala, ale existovala Easy Company. Její členové Bitr a Bitter, každý zcela legálně vybaven dvěma zeměmi šířili zkázu a zdokonovali se ve válečnickém řemesle.

Z jistých, čistě obchodních důvodů (něco za něco) se do hry vložila llena a posléze byla jednoznačně překecána i Vjec a následně pod silným tlakem "Ty jo, pojď hrát, je to dobrý" byl překecán i JirkaBitr.

Před zahájením 55. věku se konala předvěková porada, na které vznikl název aliance a také názvy jednotlivých zemí. Jelikož porada byla bujará, názvů zemí vzniklo opravdu moc moc hodně, takže bylo z čeho vybírat. A to byl začátek.